KURUMSAL

Hakkımızda

MİSYONUMUZ

Biz, zamanın çok ilerisinde fikir ve teknolojiler üretir, sadece ürünlerle değil insanlarla değer yaratır ve gurur duyabileceğimiz bir gelecek oluştururuz. 

 

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin farklılaşan ihtiyaçlarını görerek, alanının en inovatif çözümlerini sağlayan dünya şirketi olmak. 

 

DEĞERLERİMİZ

Yenilikçi: Yenilikçi anlayışımızla etrafımızda fark yaratırız. Sürdürülebilir başarının ancak bu şekilde olabileceğinin bilincindeyiz. Bilgi ve teknolojiye yaptığımız yatırımın yanısıra üründe, hizmette kısacası müşteri beklentilerinin ötesindeki farklı çözüm ve uygulamaları hayata geçirebilme yeteneğimizin altında, bu anlayış bulunmaktadır. İşimizin uzmanı olmak için daima çalışırız.

Güvenilir: Şirketimizin temelleri güven üzerine kurulmuştur. Şeffaf bir yönetim anlayışımız vardır. Bu anlayış içerisinde; birbirini destekleme, geliştirme, paylaşma ve birbirinden öğrenmeye, yardım almaya açıklık ilkeleri yer almaktadır. Bilginin güvenliği de bizim için çok önemlidir. Gizlilik gerektiren her konuda birbirimize güveniriz. Müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızda bize güvenebileceklerini bilirler.

Azimli: Tüm çalışanlarımız için en temel yetkinliklerin başında öğrenmeye ve gelişmeye açıklık gelir. Yaptığımız işe inanır, kararlılıkla yolumuza devam ederiz. Ortaya çıkan engelleri doğal kabul eder, mazeretlere sığınmadan proaktif bir anlayışla yılmadan çalışırız.

Adil: Yaptığımız her işte, adil ve şeffaf yönetim anlayışımızın verdiği sorumluluk duygusuyla hareket ederiz. Etkileşim içinde bulunduğumuz herkese saygılı ve adaletle muamele ederiz. Başarının adil karşılığı ölçülebilir performans kriterleridir. Tüm çalışanlarımız, şirket hedeflerine uyumlu, bireysel ve takım hedefleriyle ölçülür ve bu sonuçlara bağlı şirket içerisindeki ödül ve kariyer imkanlarından eşit fırsatla yararlanır.

Hızlı: Aldığımız kararları hızla uygulamaya geçirir, müşteri sorun ve isteklerine en kısa zamanda çözüm buluruz. Verdiğimiz terminlere uyar, müşterimize verdiğimiz güven duygusuna asla zarar vermeyiz.

Adanmış: Yaptığımız iş bizim için çok kıymetlidir. Tüm çalışanlarımız başladığımız her işe, düşünerek ve sonuçlarını önceden hesaplayarak girer, başarılı olmak içinde maksimum gayretle çalışırız.

 

İLKELERİMİZ

Topluma Duyarlı: Ancak sağlıklı, birbirini geliştiren ve birlik duygusu yüksek bir toplum içerisinde varlığımızın anlamlı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle etkileşim içerisinde olduğumuz tüm insanlar bizim için değerlidir.

İşimizi dürüst biçimde, başkalarının fikir ve ideallerine her zaman saygı duyarak yürütürüz. Toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde, ülkemize, sanayisine, üretimine ve bilimine hizmet etmeyi görev biliriz.

Müşteri Odaklı: Müşterilerimizi iş ortağımız olarak görür ve onlarla birlikte büyümenin gururunu yaşarız. Hizmet kalitemizin müşterilerimizin mutluluğunda ve başarısında etkili olduğunu bilir, önce müşteri anlayışıyla hareket ederek, hızlı, zamanında ve onları geliştirecek en doğru teknolojiyi sunarak, “çözüm odaklı” bir anlayışla hizmet veririz. Müşterilerimize, bizi onlar için vazgeçilmez yapacak stratejiler geliştirir ve güven duygularını en büyük önceliğimiz kabul ederiz.

Teknoloji Odaklı: Günümüz iş dünyasında, bilgi toplumu olarak var olabilmemiz için şirketlere düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bilgi üreten, teknolojik olarak geliştiren ve hem ekonomik hem de sosyal fayda sağlayan bir kurum olabilmek için takım olarak çalışıyoruz. Bunun içinde hiçbir yatırımdan kaçınmıyoruz. Operasyonel performansımızın sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi, çalışanların kendilerini geliştirebilecekleri bir ortamın oluşturulması için maksimum gayret gösteriyoruz. Müşterilerimiz için, sürekli zamanın ilerisinde teknoloji arayışımızda bu düşüncenin sonucudur.

Sürdürülebilirlik: Şirket olarak istikrarlı, sağduyulu, planlı ve tutarlı politikalar izleyerek sürekli kendimizi ve yönetim anlayışımızı sorgular, geliştirmek için çaba harcarız. Strateji ve politikalarımızı uzun vadeli hazırlar, finansal gücümüzü ve insan kaynağımızı doğru, etik ve yönetim ilkelerine uygun planlarız.

Çözüm Odaklı: Sorunları doğru ve iyi analiz ederiz. Soruna değil, çözüm odaklı hareket ederek, kaynaklarımızı en aktif ve en etkin şekilde kullanırız. Durumları iyi analiz ederek, alternatif çözümler geliştiririz.

Çalışan Memnuniyeti: Çalışanlarımız bizim için çok değerlidir. Şirketimize katılan her bireyin kendisini geliştirmesini destekleyen, güvenli ve insan odaklı bir yönetim anlayışını benimsiyoruz.

 

* Değerlerimiz, Armada Yazılım çalışanları tarafından ortaya çıkarılmıştır.

EKİBİMİZ

Barış Gökçedağ Kurucu SEO, Sosyal Medya, Pazarlama
Ahmet Gökçedağ Web Developer Html, Css, JS, Php, Mysql
Ahmet Gökçedağ Grafiker Photoshop, illustrator, Corel
Barış Gökçedağ Grafiker Video Edit ve Kurgu

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!